شرایط استفاده

ثبت سفارش برای تمامی کاربران بانک کفش به منزله آگاهی و تایید شرایط و قوانین تعریف شده در بانک کفش می باشد. بنابراین بهتر است قبل از ثبت سفارش، شرایط و قوانین درج شده در این بخش را به دقت مطالعه فرمائید.

- محصولات ارائه شده در بانک کفش توسط تولید کننده‌های داخلی تامین شده است و ضمانت سلامت کالا را دارا می باشند. برای محصولات که دارای گارانتی هستند در صورتیکه کالا در شرایط گارانتی صدق کند تمامی پیگیری‌های مربوط به گارانتی بر عهده بانک کفش می‌باشد.

- مسئولیت مربوط به کیفیت، قیمت و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش کالا بر عهده شرکت های تولید کننده می باشد.

- به دلیل حجم بالای سفارشات، آماده سازی و ارسال کالا حداقل 1 روز کاری بعد از درخواست کالا وارد مرحله ارسال می گردد.

- کلیه اطلاعات ثبت شده در بانک کفش به صورت محرمانه می باشد و بانک کفش نسبت به حفاظت اطلاعات مشتریان خود مسئول می باشد.

- در صورتیکه پردازش در مرحله نهایی با خطا روبرو شده و به صورت ناموفق اعلام گردد ولی مبلغ فاکتور از حساب کاربر کسر گردد بازگشت وجه واریز طی 24 الی 48 ساعت کاری نسبت به واریز وجه به حساب کاربر توسط بانک مربوطه واریز خواهد شد.

- برای جلوگیری از خطا در زمان ارسال کالا، اطلاعات ارسالی مانند آدرس، کد پستی، شماره ثابت، شماره همراه و ... را به دقت وارد کنید. در صورتیکه اطلاعات کاربر تکمیل نباشد امکان ارسال کالا توسط بانک کفش امکان پذیر نمی باشد.

- در صورتیکه آدرس اعلام شده کامل نباشد هرگونه مشکل در تحویل کالا بر عهده بانک کفش نمی‌باشد.

- اضافه کردن کالا به سبد خرید به منزله خرید نهایی نمی باشد بنابراین تا پیش ازنهایی شدن سفارش امکان تغییر قیمت کالا و غیرموجود کردن کالا وجود دارد. بنابراین در صورت نیاز به خرید کالا نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام کنید.