شرایط استفاده

ثبت سفارش برای تمامی کاربران بانک کفش به منزله آگاهی و تایید شرایط و قوانین تعریف شده در بانک کفش می باشد. بنابراین بهتر است قبل از ثبت سفارش، شرایط و قوانین درج شده در این بخش را به دقت مطالعه فرمائید.

- محصولات ارائه شده در بانک کفش توسط تولید کننده‌های داخلی تامین شده است و ضمانت سلامت کالا را دارا می باشند. برای محصولات که دارای گارانتی هستند در صورتیکه کالا در شرایط گارانتی صدق کند تمامی پیگیری‌های مربوط به گارانتی بر عهده بانک کفش می‌باشد.

- مسئولیت مربوط به کیفیت، قیمت و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش کالا بر عهده شرکت های تولید کننده می باشد.

- به دلیل حجم بالای سفارشات، آماده سازی و ارسال کالا حداقل 1 روز کاری بعد از درخواست کالا وارد مرحله ارسال می گردد.

- کلیه اطلاعات ثبت شده در بانک کفش به صورت محرمانه می باشد و بانک کفش نسبت به حفاظت اطلاعات مشتریان خود مسئول می باشد.

- در صورتیکه پردازش در مرحله نهایی با خطا روبرو شده و به صورت ناموفق اعلام گردد ولی مبلغ فاکتور از حساب کاربر کسر گردد بازگشت وجه واریز طی 24 الی 48 ساعت کاری نسبت به واریز وجه به حساب کاربر توسط بانک مربوطه واریز خواهد شد.

- برای جلوگیری از خطا در زمان ارسال کالا، اطلاعات ارسالی مانند آدرس، کد پستی، شماره ثابت، شماره همراه و ... را به دقت وارد کنید. در صورتیکه اطلاعات کاربر تکمیل نباشد امکان ارسال کالا توسط بانک کفش امکان پذیر نمی باشد.

- در صورتیکه آدرس اعلام شده کامل نباشد هرگونه مشکل در تحویل کالا بر عهده بانک کفش نمی‌باشد.

- اضافه کردن کالا به سبد خرید به منزله خرید نهایی نمی باشد بنابراین تا پیش ازنهایی شدن سفارش امکان تغییر قیمت کالا و غیرموجود کردن کالا وجود دارد. بنابراین در صورت نیاز به خرید کالا نسبت به نهایی کردن خرید خود اقدام کنید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بانک کفش استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بانک کفش ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بانک کفش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بانک کفش برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بانک کفش را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره های 500043190493، 3000504050 ، 09336616568 تنها شماره‌‌هایی است که بانک کفش از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیام ارسال می‌کند.این شماره‌‌ها جهت ارسال وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بانک کفش می باشد  و هرگونه تعامل کاربر با شماره ای به جز موارد فوق الذکر خارج از مسئولیت بانک کفش بوده و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.  

بانک کفش جهت پاسخگویی و پیگیری سفارش مشتریان تنها از شماره تماس های 02536703030 و 02537761609 استفاده نموده و تنها مرجع پاسخگویی به تماس ها تلفنی مشتریان نیز شماره های مذکور می باشد لذا هرگونه تعامل کاربر با شماره ای به جز موارد فوق الذکر خارج از مسئولیت بانک کفش بوده و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بانک کفش، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بانک کفش است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به shoesbank.co@gmail.com اطلاع دهید.