رویه‌های بازگرداندن کالا

جلب رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی بانک کفش است بنابراین برای دستیابی به این امر مهم تلاش می‌کند. به منظور جلوگیری از بازگشت کالا خواهشمندیم در زمان خرید تمامی اطلاعات مربوط به محصول را مطالعه کرده تا خرید متناسب با نیاز خود را انجام دهید.

آیا می توانم کالای خود را مرجوع کنم؟

- در صورتیکه تمایل به تعویض یا عودت کالا دارید تا 7 روز پس از دریافت کالا به پشتیبانی بانک کفش اطلاع داده شود. در صورت تایید پشتیبان های بانک کفش جهت بازگرداندن کالا، محصول را در جعبه قرار داده و با پست سفارشی ارسال نمائید. هر گونه خط خوردگی و پارگی جعبه کالا استفاده از طرح بازگشت کالا را غیرممکن می‌سازد.

- تمامی تصاویر و ویژگی‌های محصول در صفحه کالا مشخص شده است. در صورتیکه هر نوع مغایرتی در کالای دریافتی مشاهده کردید می‌توانید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به پشتیبان های بانک کفش اطلاع دهید. در صورت تایید مغایرت اعلام شده توسط پشتیبان های بانک کفش امکان بازگشت کالا فراهم می گردد.

- در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد ظاهری باشد تا 24 ساعت به پشتیبانی بانک کفش اطلاع داده شود و با ارسال عکس به پشتیبانی بانک کفش نسبت به تایید شرایط بازگشت کالا اقدام نمایید. 

- در صورتیکه  از خرید خود منصرف شده‌اید تا قبل از ارسال کالا امکان لغو سفارش برای شما فراهم می‌باشد. در صورت ارسال کالا امکان انصراف از خرید تنها در صورت پرداخت هزینه‌های ارسال امکان پذیر می باشد.

کالا را چگونه ارسال کنم؟

- از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

روند بازگشت کالا

- بسته خود را به صورت پست سفارشی به آدرس زیر ارسال کنید.

      قم، میدان 72 تن، بلوار کوه سفید، کوچه 9، سمت راست، درب اول، سوله بانک کفش    کد پستی: 3718156395

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

- در صورتیکه عودت کالا به دلیل وجود ایراد ظاهری کالا باشد پس از تایید کارشناسان بانک کفش، هزینه ارسال مجدد به عهده بانک کفش می‌باشد.  

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویری رسید را به شماره واتساپ 09336616568 ارسال فرمایید.

- در صورت انصراف از خرید، در صورتیکه علت مرجوعی سلیقه‌ای باشد یا کارشناسان بانک کفش آسیب کالا را از سمت مشتری تائید کنند، هزینه ارسال و دریافت کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

- در صورتیکه مشتری تمایل به تعویض کالا داشته باشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده بانک کفش می‌باشد.

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

  - وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی ، درخواست خود را ثبت کنید.

  - با پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست مرجوعی کالای خود را ثبت کنید.

        توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر کد سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

 

چطور وجه پرداختی به حساب من واریز می گردد؟

پس از تایید عودت کالا، مبلغ خریداری شده به کیف پول شما واریز می گردد. شما می توانید با مراجعه به کیف پول، درخواست نقدر کردن کیف پول خود را ثبت نمایید. مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.