ارسال سفارش در بانک کفش

 

ارسال پستی

طبق قرار داد رسمی انعقاد شده مابین شرکت پست و بانک کفش، تمامی سفارشات ثبت شده توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران به دو صورت زیر ارسال می‌گردد:

     - پست پیشتاز

       ارسال سفارش به صورت پیشتاز 2 تا 3 ساعت کاری

     - پست سفارشی

      ارسال سفارش به صورت سفارشی 3 تا 7 روز کاری

در نظر داشته باشید که زمان ارسال شده به صورت تقریبی است و مسئولیت ناشی از تاخیر دریافت کالا بر عهده شرکت ملی پست می‌باشد.

ارسال اکسپرس

بانک کفش در تهران، قم و برخی شهرهای دیگر امکان ارسال کالا به صورت اکسپرس را دارد. در این حالت ارسال کالا توسط باربری یا ناوگان بانک کفش صورت می‌گیرد و هزینه ارسال به صورت کامل به عهده مشتری است. برای ثبت سفارش به صورت اکسپرس می‌توانید با پشتیبانی بانک کفش تماس بگیرید.  

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

 - در صورتیکه شما تمایل به پرداخت سفارش خود درب محل هستید تنها می‌توانید نوع ارسال سفارش را پیشتاز یا سفارشی انتخاب کنید.

 - پرداخت در محل تنها توسط ماموران پست صورت می‌گیرد لذا امکان پرداخت در محل به صورت اکسپرس امکان پذیر نیست.

 - مامور تحویل مرسوله امکان اجازه ورود به ساختمان، آپارتمان، ادارات و ... را ندارند و موظف است کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند. لذا در صورتیکه آدرس ارسال شما مربوط به هر یک از این موارد است نگهبان را در مورد تحویل کالا و پرداخت وجه آگاه نمائید تا در روند دریافت سفارش مشکلی ایجاد نگردد.

 - از آنجایکه مامور پست تنها موظف به تحویل کالا و دریافت وجه است لذا خواهشمند است بررسی کالا، چک کردن سایز و ... را بعد از تحویل گرفتن کالا انجام دهید. در صورتیکه نیاز به هر نوع تعویض باشد شما می‌توانید با پشتیبانی بانک کفش تماس گرفته و همکاران ما راهنمایی لازم را در این مورد انجام می‌دهند.