همکاری با بانک کفش

گروه بانک کفش در نظر دارد با ایجاد پایگاه بانک کفش بازاری را برای گروه‌های مختلف تولیدکننده، توزیع کننده و مصرف کننده به وجود آورد.
هدف بانک کفش گردآوری مجموعه‌ای بزرگ از تنوع های مختلف و معرفی جدیدترین محصولات حوزه صنعت کیف و کفش و چرم می باشد. ارائه محصولات متنوع در بانک کفش نیاز مخاطبان این حوزه را با هرنوع سلیقه پاسخگو می‌باشد.
از تمامی شرکت‌های واردکننده، تولیدی و توزیعی دعوت می‌شود با مشارکت به شیوه مارکت پلیس به معرفی، برندینگ و فروش محصولات خود اقدام نمایند.
خدمات عکاسی، طراحی و گرافیک، تبلیغات، تولید محتوا و صفحه اختصاصی رایگان می باشد.

 

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت با بانک کفش با شماره 09126616568 تماس حاصل فرمائید.

 

درباره بانک کفش

بانک کفش به عنوان مرجع تخصصی فروش کفش و ابزار سلامت پا، فعالیت خود را در سال 1398 آغاز کرده است. هدف این شرکت ارائه کفش های جدید و متنوع برای تامین نیاز تمام اقشار جامعه با سلیقه های متنوع می باشد تا تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را داشته باشند. رسالت این شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا و تضمین بهترین قیمت می باشد. رعایت این اصول سبب افزایش اعتماد مشتریان برای انتخاب و تامین نیاز خود از این شرکت شده است.

امروزه افراد به دلیل عدم وجود زمان کافی برای خرید به شیوه سنتی و تنوع بالا در انتخاب کالا در بستر اینترنت، تمایل بالایی به خرید آنلاین دارند. بانک کفش با ارائه جدیدترین مدل‌های کفش زنانه، مردانه و بچگانه نیاز تمامی افراد خانواده را برآورده کرده است.  

بانک کفش به عنوان مرجع تخصصی فروش کفش قابلیتی را فراهم نموده که شرکت های تولیدی و وارادتی کفش می توانند از شیوه مارکت پلیس برای معرفی، فروش و برندینگ محصولات خود از این درگاه استفاده کنند. این شرکت با همکاری با برترین برندهای ایرانی رسالت خود در حمایت از کالای ایرانی با کیفیت را تحقق بخشیده است و رضایت مشتریان گواه بر این امر است.